logo  
      
ARTIKLID 
AS Kuusakoski müüb interneti kaudu peenemat vanavara

Selle asemel, et kõik vanametallist esemed sulatusahju visata, müüb AS Kuusakoski omapärasemad neist vanavarast huvitatule interneti kaudu maha.

Eesti suurimavanametallikäitleja Kuusakoski osakondadesse satub vahel päris põnevat vanametalli, mis algupärase funktsiooni on kaotanud, kuid tänu oma eripärale pakub palju silmailu.

”Kuusakoski tegevuse eesmärgiks on anda vanametallile uus elu ja peamiselt teeme seda suunates vanametalli sulatustehastesse üle maailma, et sellest miljonid ja miljonid uued esemed valmiksid,” ütles Kuusakoski klienditeenindusjuht Kaido Aettik.


Vanametallile saab uue elu anda ka teisiti - näiteks sobib vana pada suvelilledele potiks ja vana looreha maamaja juures lisab sellele möödunud aegade hingust. Võimalusi on palju. Aettik ütleb, et kuna uue ja moodsa elu kõrval on üha enam hakatud väärtustama vana ja väärikat, siis on ka Kuusakoskil kahju kõiki vanametallist esemeid metalliveskis purustada.

”Selle asemel otsustasime, et hakkame tasapisi ja jõudumööda huvitavamaid vanametallist esemeid välja noppima ja kõikidele soovijatele pakkuma, kas siis koduaia kaunistuseks või lihtsalt vanavara huvilistele,” rääkis Aettik.


Vanametallist esemete müük toimub interneti kaudu, kõik nö teist elu väärivad esemed leiab Kuusakoski kodulehelt www.kuusakoski.ee. Kuusakoski platsidele vanavara otsima minna ei saa ohutuslikel kaalutlustel. Esialgu pakutakse internetis Võru ja Valga teenindusplatsidele toodud esemeid.


 


WelcomeToEstonia