logo  
      
VANAVARA 
Sorteeri/Order: Nimi/Date, Aeg/Date, Hind/Price ID:
OSTAME KÕIKSUGU VANAVARA
Raha kohe kätte!

Oleme huvitatud kõiksugu vanavara ja kollektsioneeritava ostmisest. Kui te arvate endal olevat midagi, mis võiks meile huvi pakkuda siis andke meile sellest teada ja loodetavasti saame kaubale. Kuna pakkuda võib kõike siis lihtsustamaks anname ka mõningad vihjed Teile märksõnade näol, mis võiksid meid huvitada!

* MÜNDID: vask-, hõbe- ja kuldmündid erinevatest riikidest ja aegadest, ka tänapäevaseid väärismetallist investeerimismetallist mündid jne.
* MEDALID JA MÄRGID: Autasud, laua- ja rinnamedalid, kooli-, korporatsiooni-, organisatsioon-, spordiklubimärgid jne
* KUNST: akvarellid, õlimaalid, graafika, gravüürid, ikoonid, skulptuurid ( eriti oleme huvitatud eesti, vene ja lääne-euroopa kunstist)
* MÖÖBEL: stiilne mööbel ( ampiir, biidermeier, rokokoo jne.), kirjutuslauad, peeglid, kummutid, puhvetid, sohvad, lauad, toolid, riide- ja raamatukapid, öökapid, vitriinkapid, sekretärid, mitmesugune talumööbel jne.
* PORTSELAN JA KLAAS: lauanõud serviisidena ja üksikult, vaagnad, vaasid, kannud, kujud, pitsid, kummutimunad, napsi- ja õllepudelid, ehetekarbid.
* MÄNGUASJAD: nukud, mängukarud, plekist mänguasjad ( ka nõukogudeaegsed), kiikhobud, nukumööbel jne.
* LAMBID: lae-, põranda-, seina- ja laualambid, lühtrid, ratta- ja kandelambid, elektri- ja petrooleumilambid. Pakkuda võib ka lambikupleid või lambiosi üksikult.
* PUUST ESEMED: vineerkohvrid, kübarakarbid, kapad, kibud, võitoosid, laekad ja riidekirstud, vokid, seinanagid jne.
* MERETEMAATIKA: kronomeetrid, kompassid, sekstandid, pikksilmad, maakaardid, laevamaketid, laevapildid jne.
* SÕJATEMAATIKA: mundrid, mütsid, kiivrid, mõõgad, täägid, binoklid, pandlad, eestlaetavad püssid ja püstolid, märgid, pagunid, käise- ja kraeembleemid, sõdurifotod jne.
* MUUSIKARIISTAD: kohver-  ja torugrammofonid, leierkastid, mängutoosid, pasunad, viiulid, keelpillid jne.
* VASKESEMED: küünlajalad, uhmrid, samovarid, kannud, mõõdunõud, koogivormid, teekannud, potid, margapuud, aisakellad, kuljused jne.
* VÄÄRISMETALLIST ESEMED: sõrmused ja ehted, kullast ehted briljantidega, hõbedast lauanõud, pokaalid, teesõelad, supikulbid, noad, kahvlid, lusikad, kulonid, prossid, sõrmkübarad, kaelakeed, kameed, mansetinööbid, portsigarid, vääriskividega ehted jne.
* KELLAD: tasku- ja käekellad kullast ja hõbedast, seina-, laua-, põranda-, kamina- ja liivakellad, laeva- ja päikesekellad.
* SAMUTI ON TERETULNUD: kristallist esemed, mündid, paberrahad, margid, raamatud, kohviveskid, emailsildid, fotoaparaadid, püssirohusarved, pressrauad, postkaardid ( linnade vaated, pühadekaardid), dokumendid, baromeetrid, mikroskoobid, telefonid, teeklaasialused, arvelauad, lukud, aidavõtmed, sepised, tuulelipud, igasugused instrumendid ja tööriistad, vaibad, tekstiilid, lehvikud, jalutuskepid, nõukogudeaegsed jõuluehted jne.

Kui Te arvate, et teil on midagi ülearust, mis võiks huvi pakkuda kollektsionääridele ja vanavarahuvilistele siis olge hea ja kirjutage või helistage ja andke teada oma müügisoovist!

GSM: (+372) 56 566 833

E-mail: vanavara.koguja@mail.ee


   
 

<< 1 >>

 


WelcomeToEstonia