logo  
      
EESTI KOGUJA 
Tegu pole e-poega ja vabandame seega, et meie hinnad võivad olla mitteajakohased ja pakkumised realiseeritud!
Ka on paljude asjade juures veel kroonide hind, küll aga asendunud automaatselt EUR märgistusega. Seega räägime eelkõige asjadest ja huvist.!!!

Kodulehe eesmärgiks on oma kollektsionääridele ja vanavarahuvilistele osta huvitavaid esemeid - kokkuost ja ürituste osas informatsiooni levitamine. Müüdavaid asju uuendame ja lisame harva, sest müüki justkui asju ei jää kuna ostame konkreetsetele huvilistele. Kui aga ka Sind huvitab millegi ost siis anna oma soovidest meile julgelt teada ja suhtle ning nii leiame ka Sulle vajaliku eseme ja seda parima hinnaga. Meie arvates väärivad meie valdkonna asju just need, kes on ise ka aktiivsed ning oskavad asju väärtustada. Nagu ka meie kokkutulekul pole kõik asjad lettidele müügiks laotud nii ka siin, et paremad leiud on ikka peidus ja vaid tõelist huvilist ja kollektsionääri ootamas.
Kollektsioneerimine ja vanavaraarmastus on elustiil. Jälgi meie ürituste kalendrit ja postitusi Facebook keskkonnas.

1. Müügil Venemaa meenemüntide kollektsioon 1992- 2006.

Kollektsiooni hind 10 000€.- Täpsem teave ja koosseis nimekirjana vastavale potentsiaalsele ostjale.
2. Müügil Eesti oludes harva esinev kollektsioon Tsaari-Venemaa müntidest.
Müügil kollektsioon müntidest Peeter I kuni Nikolai II. Kollektsioon sisaldab hõbe ja vaskmünte.
Kollektsiooni hind 200 000€.-Täpsem teave ja koosseis nimekirjana vastavale potentsiaalsele ostjale.

Vanavarahuviliste ja kollektsionääride kodulehekülg      
EESTI KOGUJA koduleht on pühendatud inimestele, kes huvituvad vanavarast ja kollektsioneerimisest ning investeerimisest antud valdkonda.
Kui Teil on huvi sellesse valdkonda investeerimisest, soovite midagi sellist osta või müüa, siis olge hea ja võtke meiega ühendust!
Samas saate asju realiseerida ka komisjonimüügi korras. Lisaväärtusena pakume Teile oma teadmiste raames igakülgset abi asjade tuvastamisel ja hindamisel. Asjad ei pea olema väga vanad. Nõukogude aeg ja ka praegune lähiminevik huvitab meie kollektsionääre. Mida ebapraktilisemat väärtust võib olla ese omada Teile, seda huvitavam võib asi olla meile!

Püüame Teile võimaluse korral alati kiiresti vastata. Meie suhtlemiskeelteks on eesti, vene ja inglise keel.
Head koostööd soovides:
EESTI KOLLEKTSIONÄÄRIDE JA VANAVARAHUVILISTE LIIT
(registrikood 80297310)
Kontakt:
E-mail:
vanavara.koguja@mail.ee
GSM: (+372) 56 566 833
Skype: kaimaril

Informatsiooniks !
EESTI KOGUJA internetikodu pole kauplus vaid kollektsionääride lehekülg, kus jagatakse seonduvat informatsiooni ja kogujad saavad ka müüa oma omanduses olevaid üleliigseid esemeid.
Ostjale teadmiseks, et kõiki asju ei pruugi lehel pakkumiste näol olla ja ka olemasolevad võivad juba kollektsionääride poolt kas realiseeritud või siis müügisoovide tagasivõtmise näol olematud olla. Võtame vastu huvipakkuvaid linke ja artikleid kollektsioneerimise teemal, eriti Eestiga seotud objektide kohta.

OSTAME:
Münte (hõbemündid, kuldmündid, uued ja vanad jne). Medaleid, märke, ordeneid. Portselani (Langebraun, Kunstikombinaat, Kuznetsov, Bavaria jne). Mõõku, maale, vana mööblit, hõbedat, kulda ja paljut muud vanavara
Pakkuda võib kõike ja raha kohe kätte!
Must_EK

 


WelcomeToEstonia