logo  
      
ARTIKLID 
Staaride kummalised kogumiskired

Innustamaks ehk veel algajapoolseid kollektsionääre toob ka EESTI KOGUJA ära ülevaate ajakirjas The Sun ilmunud loost, et kollektsioneeriimine pole võõras ka kuulsuste seas.  Juhuks, kui keegi vajab edevaid eeskujusid!


Ajakirjas on ära toodud 10 kaasaegset maailma meelelahutuskuulsust ja nendega seotud hobi.


Näitlejanna Demi Moor ja popptäht Britney Spears on mõlemad vaimustatud portselanist ja antiiksetest nukkudest ning koguvad neid.


Filmirežissöör  Quentin Tarantino kogub igasuguseid telefilmide ja sarjade motiividel loodud ja seotud  lauamänge.


Näitlejanna Nicole Kidman on numismaatik ning tema omanduses peaks olema haruldane kollektsioon muistseid juudi alade ja asundustega seotuid münte.


Näitleja Johnny Depp kogub tuvide skelette, putukaid ja nahkhiiri.


Tom Hanks aga on kuulsaks saanud oma kirega kirjutusmasinate vastu ja omab vastavat kollektsiooni ning täiendab seda jooksvalt, ostes neid maailma ei piirkondadest.


Angelina Jolie on antiiksete nugade kollektsiooni omanik.


Popikuningas Michael Jackson oli haaratud väga erinevatest kirgedest kogumise suhtes, kuid muude asjade kõrval kogus ta nii Egiptuse harfe kui hobukaarikuid.


Supermodellile Claudia Schifferile meeldivad putukad. Ta ostab kokku maale ja pilte putukatest ja kaunistab nendega oma seinu ning ei pea hirmuäratavaks ka päris putukatega oma elamist kaunistada.


Telesarjast «24» näitleja Kiefer Sutherlandi kollektsiooni kuulub 28 uut ja klassikalist Gibsoni kitarri.


 


WelcomeToEstonia